15 jucători şi cinci membri ai stafului au fost confirmați cu noul coronavirus, a anunțat, miercuri, Clubul Turris-Oltul Turnu Măgurele.
„În urma testului RT-PCR efectuat ieri, 10.11.2020, avem 15 jucatori si 5 persoane din staff depistate pozitiv. Restul jucatorilor sunt izolati in alta locatie urmand ca peste 7 zile tot lotul sa fie retestat. Tinem legatura indeaproape cu autoritatile pentru a rezolva cat mai rapid aceasta situatie. Va multumim!”, este anunțul făcut pe pagina de Fcebook de conducerea clubului, miercuri după-amiază.












![[Foto&Video] Cioloș a strâns semnături la Roșiorii de Vede. Tinerii din PSD i-au făcut „galerie”](https://cronicadeteleorman.ro/wp-content/uploads/2019/04/FotoVideo-Cioloș-a-strâns-semnături-la-Roșiorii-de-Vede.-Tinerii-din-PSD-i-au-făcut-galerie-350x250.jpg)


