Sergiu Iordan rămâne la Prefectura Teleorman. Membrii USR PLUS din eşalonul doi al Guvernului nu îşi dau demisia
Subprefectul de Teleorman, Sergiu Iordan, va rămâne în funcție, potrivit liderului deputaţilor USR PLUS. Ionuţ Moşteanu a declarat, marţi, că ...









![[VIDEO]TRAGEDIE. O pacientă s-a aruncat de la etajul patru al Spitalului Județean Alexandria](https://cronicadeteleorman.ro/wp-content/uploads/2020/10/Spitalul-Judetean-de-Urgenta-Alexandria-1-566x343-1-120x86.jpg)